Butikowe wesele Agnieszki i Łukasza

To było małe, butikowe wesele w przepięknym, klimatycznym miejscu. W Polnej Zdrój.

No i ONI – piękni, uśmiechnięci, z poczuciem humoru, zakochani – Agnieszka i Łukasz. Ona – florystka – pasjonatka i estetka – osobiście zadbała o dekoracje kwiatowe. Znamy się kilka lat i zawsze czułam, że jej dzień ślubu będzie wyjątkowy. Absolutnie się nie zawiodłam. On – z dystansem do siebie, zrelaksowany i wysooooki! Piękne były te emocje pomiędzy nimi, spojrzenia, uśmiechy, trzymanie się za ręce i wzajemna troska..

Ślub odbył się w pięknym, starym i skromniutkim kościele w Łupkach, niedaleko Wlenia. Okolice świątyni zapierają dech w piersiach, dlatego każdemu polecam tam zajrzeć. To niewątpliwie zjawiskowe miejsce.

Na przyjęcie Młodzi wybrali Polną Zdrój – idealna lokalizacja na małe butikowe wesele. Sielankowe miejsce, z którego wyjeżdża się zawsze trochę okrąglejszym.. 😉 Z pewnością to miejsce i klimat, których się nie zapomina.

O wrażenia muzyczne – również te moje – zadbał Kordian.. Z wielką radością odśpiewałam „Bohemian Rapsody” zespołu Queen na zakończenie mojego dnia pracy. Łącznie z chórkami 😉 „Oh mama mia, mama mia, mama mia let me go!!!”…

Dla mnie osobiście – poczucie całkowitego spełnienia dopełniła obecność kotów, wspaniałego jedzenia, wybornego tortu  i TYCH widoków.

Nie udało mi się powstrzymać się i zrobić tylko kilka zdjęć  detali ślubnych i otoczenia.. Jest ich tutaj sporo. Bezsprzecznie przesadziłam z ich ilością 😉 Wybaczcie 😀

Sukienka: Marta Trojanowska

Dekoracje kwiatowe: Pracownia Arcadines

DJ: Baran in Public

Tort <3: Torty z Mojesza

I na koniec – Twoje miejsce na butikowe wesele: Polna Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *