Sesja w prezencie

Sesja w prezencie – to jedna z opcji, jaką oferuję od jakiegoś czasu.

W cenie sesji można otrzymać gustowny karnet prezentowy. Jest on gotowy do wręczenia i ważny przez co najmniej 6 miesięcy. I robi się coraz bardziej popularną propozycją w mojej ofercie.

A teraz kilka słów o moich modelach. Ta rodzinka jest mi doskonale znana. Ich ciocia Madzia i Dziadek zadbali, aby kolejne urodziny dzieciaków zostawiły po sobie pamiątkę w postaci fotografii.

Właśnie staram się policzyć wszystkie nasze wspólne spotkania.. Hmm.. Z Mamą dziewczynek to było już siódme spotkanie. Mamy już za sobą sesję portretową, ciążowa, ślubną, wypełniony przygodami plener, i tak dalej, i tak dalej.

Wszystko to oznacza tylko jedno – taka kolejna sesja to właściwie spotkanie towarzyskie, trochę wygłupów i zdjęć albumowych i tych „bardzo nie do publikacji” 😉 Materiał powstaje sam.. niejako przy okazji.. Tak lubię..

Dawno, dawno temu powstała na przykład ich pierwsza sesja w prezencie, sesja świąteczna.. Dzisiaj już poszłam trochę inną drogą, jeśli chodzi o estetykę.. Ale! Każde czasy mają swoje mody i to jest urocze 🙂

Wszystkim poszukującym zaproszeń ślubnych, czy  – właśnie – karnetów prezentowych na sesje w prezencie polecam zajrzeć tutaj.

A tymczasem zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć rodzinki P.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *