Michalina i jej rodzina :)

Przed Wami Michalina i jej rodzina. Tak naprawdę to była sesja rodzinna… ALE moje serce jednak zwyciężyło i wiem, że reszta ekipy to zrozumie 🙂 Oni wiedzą, że ja mam fisia na punkcie Michaliny..

Pierwszą sesję wykonałam Miśce w wieku mocno niemowlęcym. Zadzior, dzikość i charakter tej dziewczynki były doskonale widoczne już wtedy. Pamiętam słowa Agnieszki wypowiedziane podczas jednej z kolejnych sesji – takiej „spod domu”: „Michalina rządzi nami wszystkimi”. Tak powiedziała Mama Aga z pełnym spokojem, uśmiechem i akceptacją 🙂

Super ogląda się tę rodzinkę na przestrzeni lat. Pamiętam foto spotkanie pt. „pasowanie na pierwszoklasistę” Michała.. Dzisiaj to właściwie coraz trudniej zrobić mu zdjęcia, już nie chce, buntuje się. I tak – powiem to: bardzo to słodkie jest!

Adaś  – wydaje mi się najbardziej wrażliwy i opiekuńczy z całej trójki. No i tak – to on jest w tym zestawie najspokojniejszy chyba 🙂

Lubię ten skład za to, że tak dobrze trzyma się razem. Za wyrozumiałość i akceptację rodziców – Agi i Pawła dla odmienności charakterów dzieciaków.

Cieszę się wreszcie z tego powodu, że udało mi się po wielu miesiącach leżakowania wreszcie pokazać ten materiał światu. Po kwiatach i przyrodzie łatwo zorientować się, że sesja powstała w kwietniu, czy jakoś tak.. Wcześniej nie było czasu..

To były pracowite wakacje..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *